به گزارش سایت خبری "گل‌کلمه"، عبدالحسین مختاباد گفته است "صدا و سیما باید از شجریان دلجویی کند"

انتشار این خبر، همزمان با ورود یک سامانه بارشی کم‌فشار به کشور، اظهار نظرهای مختلفی را در فضای مجازی به دنبال داشت،اما ما هرچه به دستور اکید جناب مختاباد(اگر ایشان را نمی‌شناسد سرچ کنید چیزهایی می‌آید) بیشتر فکر کردیم، نهایتا به این نتیجه رسیدیم که اگر قرار باشد صدا و سیما از شجریان دلجویی کند، باید یک همچین نامه‌ای برای او بفرستد:


به نام خدا

از: رسانه ملی

به: محمدرضا شجریان

موضوع: دلجویی

 

جناب آقای محمد رضا شجریان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و دیگر دوستان خداجوی‌تان که سال 88 تا آخرین لحظه در کنار مردم ماندند و با وجود این‌که دیگر همه مردم به آن‌ها پشت کرده بودند، اما آن‌ها به هیچ قیمتی به مردم پشت نمی‌کردند.

این‌جانبان به‌عنوان جمعی از مدیران سازمان صدا و سیما برخود لازم دیدیم به دلیل حمایت‌مان از سران فتنه و نیز اشتباه دمیدن در آلات موسیقی فتنه 88 از شما پوزش بطلبیم.

جناب آقای شجریان! ما به خاطر حمایت از آشوب‌گران خیابانی و اراذل، حضور در مراسمات مختلف ضد انقلاب در خارج از کشور، هیچ پنداشتن بیست و چند میلیون رای مردم، انداختن عکس‌ با رقاصه‌ها، گفتن سخنان ضد دین که با استقبال ویژه بی‌بی‌سی و صدای آمریکا روبرو شد و... از شما پوزش می‌طلبیم و قول می‌دهیم دیگر تکرار نشود.

امید است حضرتعالی ما و مردم را ببخشایید.

راستی از طرف ما جایزه شوالیه‌ای را که از فرانسه گرفتید ببوسید.

والسلام علیکم

جمعی از مدیران پشیمان رسانه ملی