به گزارش یک منبع سوراخ از پاستور، صبح امروز نشست خبری تکذیب‌کننده دولت با حضور رسانه‌ها برگزار شد. شنیده‌ها حاکی است محمد باقر خوشوقت در این نشست، نشست اما ناگهان پا شد و گفت: "باور کنید زنگنه یک وزیر انقلابی است!" که ناگهان حضار نیم‌خیز شدند اما سپس درحالی که به هم می‌گفتند "چیزی نیست، خونسرد باشید!" دوباره نشستند.

ایشان در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود "اگر ما وقتی به حمام می‌رویم تمیز می‌شویم، پس چرا بعد از مدتی حوله‌های ما کثیف می‌شوند و ما باید آن‌ها را بشوییم؟ ارتباط این مشکل با دولت قبل چیست؟" گفت: بعله، همانطور که مستحضر هستید خود رئیس دولت قبل هم که ما هنوز دلمان با او کج است، طی نامه‌ای اعلام کرده است که همه اشکالات، کمبودها، امراض، بیماری‌ها اعم از واگیر و غیر واگیر، گرانی، تورم، بی‌کاری، طلاق، ازدواج سفید، اختلاس، کرسنت، انتقاد، سبد کالا، ضعف‌ها، نقایص، کاستی‌ها و... را از زمان جنگ بدر به این‌ور گردن گرفته است، اما ما معتقدیم بخش بسیاری از این موارد که گریبان ما را گرفته است، مربوط به زمانی قبل از جنگ بدر یعنی متعلق به صدر اسلام است، فلذا دولت قبلی باید پاسخگوی مردم باشد و مردم هم باید مثل قبل دوباره به یک صلح‌طلب و مدبر رای بدهند، تاکید می‌کنم دوباره مثل دفعه قبل!

در این‌باره گفتنی است، در همین لحظه خبرنگاری از یک رسانه منتقد دولت پرسید "ببخشید آقای خوشوقت می‌تونم یه سوال بپرسم؟" که پدر استدلال ایران در پاسخ به این سوال گفت "بله، البته شما حق پرسیدن یک سوال داشتید که اون رو همین الان از من پرسیدید، بنابراین نتیجه می‌گیریم که هم بله هم نه!"

ایشان در پایان ضمن تکذیب باقی قضایا، خبرنگاران را به خدا وانهاد.